Jak poradzić sobie z długotrwałym noszeniem szpilek?

Kobiety kochają nosić szpilki. Buty na wysokich obcasach sprawiają, że nasze nogi wyglądają wyjątkowo, a my zyskujemy kilka dodatkowych centymetrów, przez co cała nasza sylwetka traci kilka kilogramów. Kto nie chciałby uzyskać takiego efektu Kobiety również czuję się o wiele pewniejsze siebie, kiedy na ich nogach znajdują się wysokie buty.

Noszenie szpilek nie jest przyjemne

Noszenie butów na obcasie nie należy jednak do najprzyjemniejszych czynności. Podczas gdy wyglądamy o wiele ładniej, niestety chodzenie w takich butach odbiera nam sporo komfortu. Kobiety, którym zależy jedynie na uzyskaniu kilku dodatkowych centymetrów, mogą buty na obcasie zamienić na obuwie koturnie. Takie buty również są wyjątkowo wysokie lecz ich noszenie, w przeciwieństwie do noszenia obcasów, nie jest aż tak męczące.

Czarne szpilki na nogach
Czarne szpilki na nogach

Szpilki za wszelką cenę!

Jeśli jednak to nie na wzroście, a na samym uroku obcasów ci zależy, musisz poznać sposób jaki nosić szpilki i nie być po całym takim dniu zupełnie wykończoną. Przede wszystkim podczas noszenia obcasów musisz robić sobie przerwy, To naprawdę konieczne. Co jakiś czas musisz usiąść lub po prostu na jakiś czas przerwać chodzenie i odpocząć. Najlepiej byłoby znaleźć ławkę lub inne miejsce do siedzenia. To pozwoli odpocząć twoim nogą, a Ty z efekcie będziesz w stanie dłużej poruszać się na wysokich butach.

Inną kwestią jest sprawa wzrostu. Im niższa jesteśmy, tym mniejsze obcasy powinniśmy zbierać wysokie kobiety mają w tej kwestii więcej szczęścia. Mogą one pozwolić sobie na wiele wyższy obcas niż kobiety o wzroście po niżej metr sześćdziesiąt.

Jak kupić dobre szpilki?

Podczas kupowania szpilek zwróć szczególną uwagę na to, iż szpilki i tak są już wyjątkowo niewygodne więc jeśli ugniatają Cię w sklepie nie bierz pod uwagę tego że wkrótce je rozbijesz. Najlepiej dają się rozbić buty skórzane Buty skórzane – to rodzaj obuwia, który najłatwiej dopasowuje się do naszej stopy. Dzięki temu po jakimś czasie, kiedy już rozchodzimy buty staną się one wygodniejsze.

Przydało się? Oceń!
Bardzo saboSłaboŚrednioDa radęDobrze
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 1 opinii.
Loading...